.

.

doginthehole Пурпурна Пеперутка Drawstring Торба Лесни Ранец за Девојки, Жени, Црвена Крава Печати Складирање Торбичка Спорт Салата Sackpack за Училиште Пешачење Јога Патување П?

doginthehole Пурпурна Пеперутка Drawstring Торба Лесни Ранец за Девојки, Жени, Црвена Крава Печати Складирање Торбичка

DEN 215.76
Залиха

1.Големина:41 CMX34 CM;Материјал : Полиестер ткаенини. 2.Предности : Голем капацитет (може да се стави се приспособат паричникот、видиме、пенкало、лаптоп、облека、фудбал и сл.), мала тежина,мал волумен, лесно складирање, Еднократно. 3.Користете:Дневни Патувања и превозот се погодни за превоз на предмети. 4.Забелешка:ве Молиме овозможи 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази. 5.Моден : Опционално многу видови на дизајни и нудат прилагодено дизајн, исто така, се убав подарок за вас,за вашите пријатели или вашето семејство.

R

Избор на клиент