.

.

FUIBENG Оган Фудбал Drawstring Ранец Трајни Спорт Прашка Торба за Лесни Патнички Sackpack за Момчиња Мажите Подарок

FUIBENG Оган Фудбал Drawstring Ранец Трајни Спорт Прашка Торба за Лесни Патнички Sackpack за Момчиња Мажите Подарок

DEN 191.76
Залиха

Материјал на салата drawstring ранец : Полиестер, дебела и издржливи.Големина на string торба : 41cmx34cm/16.1 L x 13.3 W во; одлична замена за хартиените кеси, лесно да се носат Мини i Pad, книги, чадор, телефони и паричник, копчиња, спортска опрема итн.Детали на drawstring торба : Дебела и прилагодливи ремени одговара за било која возраст за подолг период на време.Случаи на cinch вреќа : спортски drawstring торба е погодна за отворен кампување, планинарење, трчање, пешачење, танцување, јога движење, пикник, патување, забава, фудбал, кошарка, гимнастика и училиштето; совршен роденденски подарок и партија подарок за себе деца пријатели како секојдневен носат на торба.Не Исчезнат или да се Намали : 3 D печатење се користи во нашата drawstring ранец, правејќи го моделот уникатна и прекрасна.Осигурува дека string bookbags не исчезнат, се намали или надвор од форма по перење.Купување на белешки : вистинската боја на ранец можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.Ако имате проблеми,ве молиме контактирајте ме.Перење instrutions : не миење со топла вода.висат да се исуши.перење одделно да се избегне боење.

R

Избор на клиент