.

.

WNDFX Симпатична Бакар Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Светилка-Елени Рог Табела Светилка Личност Креативни Допир Табела Светилка - Pleat

WNDFX Симпатична Бакар Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Светилка-Елени Рог Табела

DEN 6860.64
Залиха

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.На абажур е составен од ткаенина и светилка сопственикот е направен на сите бакар, electroplated и полиран.Дизајнот е едноставен и дарежлив, текстурата е во ред, светлина е јасна и светла, осветлувањето е топло, текстура е стабилна и ограничени.Уметнички тонови имаат добра текстура и рафинирани површина за да се создаде пријатна спалната соба се чувствуваат.Обликот на главата, им овозможува на светлина за да ги растера добро на работа површина.Се грижи за твоите очи и останете здрави.Изработени од месинг, со висок квалитет, високо квалитетни ковано железо, висока температура на боја, не исчезнува, основата на сијалицата е тркалезна и стабилна, создавајќи пријатна семејна атмосфера.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Моќност : 31 W - 40 W (вклучени)Тежина : 4kg Size : ширина * висина 30cm-55cm Color : linen Style : pleated, екран, груба linen Process : Plating Voltage : 111 V - 240 V (вклучени)извор на Светлина : E27 * 1 Material : ткаенина + copper Applicable простор : спална соба, дневна соба, study Light код тип : LED, блескаво, заштеда на енергија lamp With извор на светлина : со светлина source Irradiation област : 5 квадратни метри - 10 квадратни meters Switch тип : push копчето за префрлување, допрете switch Intelligent контрола : yes Remarks : Овој производ не носат било decorations Packing : 1 * табела светилка【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

R

Избор на клиент