.

.

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

DEN 695.76
Залиха

А2 : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи боја е иста со нашите предмети,но ве молиме да знаат дека бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Солидна pullover е лесно да се pai со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.П1 : Дали има мирис?.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.Полна боја drawstring качулка со кенгур џеб е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Солидна pullover е лесно да се спарите со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Q3 : Како да се исчисти тоа?.A3 : Препорачана Рака Мие, висат да се исуши во сенка, се забранува белење,користете laundary кеси ако користите машина за перење.Полна боја drawstring качулка со кенгур џебовите е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.А1 : Нема мирис да се најде,не грижете се.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Q2 : тоа Е на иста боја како на сликата?.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Полна боја drawstring качулка со кенгур џебовите е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Солидна pullover е лесно да се спарите со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.

R

Избор на клиент