.

.

Simayixx Четка за заби Дете У облик на Четка за заби Орална Нега Свеж Воздух миење на устата Првенство Комбинација 360° Темелно Чистење Бебе Четка за заби(Розова Б)

Simayixx Четка за заби Дете У облик на Четка за заби Орална Нега Свеж Воздух миење на устата Првенство Комбинација

DEN 79.68
Залиха

Децата U-облик на четка за заби 360° темелно чистење, погоден за возраст од 2-12 години Нека вашето бебе да падне во љубов со четкање!функција : ✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.♥ЛЕСНО ЗА МАЛИ РАЦЕ ДА ЗАФАТ:Тоа никогаш не било полесно за години да се справи со сопствените четки за заби.Само исплакнете ја четката, по употреба.

R

Избор на клиент