.

.

Drawstring Обука Ранец String Торба Bolsena-Евхаристиската-Чудо - Лесни Торба со Патент

Drawstring Обука Ранец String Торба Bolsena-Евхаристиската-Чудо - Лесни Торба со Патент

DEN 468.00
Залиха

ГОЛЕМИНА Изработени од полиестер.Торба големина е : 16.5 инчен X 13.5 инчи ,со Надворешни Патент.Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.ЗГОЛЕМЕНА ТРАЈНОСТ & УДОБНОСТ На drawstring ранец со патент кој е доволно голема за мобилен телефон, паричник, чаши, мали чадор или други предмети.СУПЕР издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРЕГРАДИ ранец пространа доволно за сите ваши потреби, лична размена на облека, или брзини за работа, патување, салата, било од-вратата активности.Еден предниот џеб со патент за мали книги, телефон, ткива приватниот простор како лични предмети и toiletries.Стилски & Трајни Нашите спортски sackpack се достапни во повеќе убави украси и се совршен додаток на вашата фитнес опрема за собирање и оптимална за која било внатрешна или надворешна активности исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ, Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, обука, cheerleading и повеќе!Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.На drawstring ранец, торба е совршен за мажите и за жените кои сакаат фитнес и спортски.Лесни string ранец со главниот голем простор и патент џебови кои можат да ги собере сите предмети што треба да се брза.Со drawcord затворање и zippered пред џеб, салата ранец нуди безбедна, лесен пристап простор за вашата продавница.На drawstring ранец ви помага да го одржувате вашиот опрема безбедна и блиску до вашето тело.

R

Избор на клиент