.

.

YANGQI yaoqijie #10×3 Torx Слот Ѕвезда се Вози Тип 17 Нерѓосувачки Челик, Дрво Палубата Завртки,150pcs Траен (Должина : 75mm, Големина : 4.8 мм)

YANGQI yaoqijie 10×3 Torx Слот Ѕвезда се Вози Тип 17 Нерѓосувачки Челик, Дрво Палубата Завртки,150pcs Траен (Должина

DEN 1368.00
Залиха

A. Погоден за дрво, дек, оградата и слично отворено структури.Б.Овие навртки се направени од високо-квалитет 316 од не ' рѓосувачки челик материјал.В.На палубата завртка има длабоко и остро конец и сечење на опашката технологија на обработка, што може да биде подобро засилен и заклучен, е погодна за отстранување на чипови, не се лизга, и може да биде лесно и чисто прикован во палубата, fiberboard, дрво, итн.Г.Тие се направени од 316 од не ' рѓосувачки челик.Верувам дека веродостојноста и одлични перформанси на нашите производи може да им овозможи на корисниците да користат еден производ, за повеќе апликации.Донесе добро искуство на корисниците.E.Две T20 Ѕвезда дискови се исто така презентирани во нашата кутија.Производ features A.Погоден за дрво, дек, оградата и слично отворено structures B.Овие навртки се направени од високо-квалитет 316 од не ' рѓосувачки челик material C.На палубата завртка има длабоко и остро конец и сечење на опашката технологија на обработка, што може да биде подобро засилен и заклучен, е погодна за отстранување на чипови, не се лизга, и може да биде лесно и чисто прикован во палубата, fiberboard, дрво, etc D.Тие се направени од 316 од не ' рѓосувачки челик.Верувам дека веродостојноста и одлични перформанси на нашите производи може да им овозможи на корисниците да користат еден производ, за повеќе апликации.Донесе добро искуство да users E.Две T20 Ѕвезда дискови се исто така презентирани во нашата box Product description1.Производи вклучуваат:Нерѓосувачки челик палубата завртки #10×3(4.8*75mm) 150 Pcs2.Употреба метод:Користење на power tools да се инсталира на нашите опремени T20 Star дискови може лесно и брзо да се вежба на палубата завртки во дрво, fiberboard, и тенки железо листови.Се разбира, потребно е да се пред-воена вежба на тврдо дрво и железо плочи за да се избегне пукнатини.3.Опсегот на употреба:исто Така се нарекува fiberboard ноктите, се користи за да се инсталира различни fiberboards, тавани, лесни партиции, светлина челик keels, итн. 4.Предности на производите:316 од не ' рѓосувачки челик, висока отпорност на корозија, висока цврстина, нема загадување, униформа стрес, не е лесно да се скрши.5.Прашања кои имаат потреба од внимание:се Носат ракавици за заштита на вашите раце и да се обезбеди сигурност при користење на производот.Добредојдовте на домот на You Miao, ве молиме слободно да се купи.

R

Избор на клиент