.

.

Gazechimp Симпатична Doormat за Деца-Микрофибер Абсорбента Бања Душеци-Пред Вратата Мат Тепих на Подот Тепих, Виножито Шема - Големи

Gazechimp Симпатична Doormat за Деца-Микрофибер Абсорбента Бања Душеци-Пред Вратата Мат Тепих на Подот Тепих, Виножито

DEN 743.76
Залиха

Погодна за спалната соба, бањата или деца соба, тоа е, исто така погоден за дневна соба, балкон, студија соба.Оваа doormat со забава, симпатична дизајни за да ги додадете вашите вратата.Оваа бања душеци не е лесно да се фрли lint и не-пропадна поддршка што го прави добро пропадна отпор и обезбедува долготрајна работа да ги задржи вашите деца комфорно и безбедно.Деца си играат душеци се nontoxic и кожа-пријателски.Овие површина тепих се доста издржливи сепак мека, така што вашите деца нема да се повреди, ќе се забавуваат во нивното ново дизајнирани playroom или спална соба.Персоналните област килим е декоративни и може да покажат што уникатен карактер.Опис : - Ова doormat со забава, симпатична дизајни за да ги додадете вашите вратата. - Деца играат душеци се nontoxic и кожа-пријателски.Овие површина тепих се доста издржливи сепак мека, така што вашите деца нема да се повреди, ќе се забавуваат во нивното ново дизајнирани playroom или спална соба. - Персоналните област килим е декоративни и може да покажат што уникатен карактер. - Оваа бања душеци не е лесно да се фрли lint и не-пропадна поддршка што го прави добро пропадна отпор и обезбедува долготрајна работа да ги задржи вашите деца комфорно и безбедно. - Погодна за спалната соба, бањата или деца соба, тоа е, исто така погоден за дневна соба, балкон, студија соба.Спецификација : - Дебелина : 0.5 cm - Големи : 110x80cm/ 43.3x31.5inch - Мал : 50x40cm/ 19.7x15.7inch Package Вклучува : 1 Парче кат mat Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

R

Избор на клиент