.

.

erddcbb Корални Сомот Душекот Правоаголник Бушава Килими Деца се Игра Мат Кадифен Фрли Дебели Мека Деца Playroom Расадник Влакнести Ниска Куп Килим Трајни Заштита на Тепи

erddcbb Корални Сомот Душекот Правоаголник Бушава Килими Деца се Игра Мат Кадифен Фрли Дебели Мека Деца Playroom

DEN 4079.76
Залиха

Дебелината е околу 7-8мм, тежина е околу 1.Е применливо : Уметност и квалитет во комбинација за било декоративен стил, тоа може да се направи вашиот дом малку повеќе светли и повеќе пријатна, можете да го ставите на дневна соба, спална соба, кревет, safa страна, под кафе маси, студија, тремот, или cloakroom.Можете да уживате во вашите среќни време со вашите деца или домашни миленици.

R

Избор на клиент