.

.

Sungmor Тешки Леано Железо Јајца Носителот На Countertop Оркестарот Кујна & Трпезарија Организација Јајце Stroage Екранот Рек - Гроздобер Темно Кафеава Боја & Петел Во Облик На

Sungmor Тешки Леано Железо Јајца Носителот На Countertop Оркестарот Кујна & Трпезарија Организација Јајце Stroage

DEN 767.76
Залиха

Материјал : тешки леано железо; насликани во античкиот црна, кафена боја, апсолутно прекрасен објект, многу цврсти и издржливи, може да биде последен за многу, многу години.Стил : практична античкиот и убави изгледа се направи тоа навистина да биде одличен украс за кујна или dinning соба.Тоа е исто така прекрасен подарок за родители или пријатели.Tranditional рака-занает кастинг и сликарство, conbine со вечера цврсти материјали и одличен изглед дизајн,сите се направи таа да биде уникатна и прекрасна објект.Навистина заслужуваат да имаат.Тоа нема да разочарани сте надолу.Пакетот доаѓа со 1pc unassembled јајца држачот.Големина на : 19*19*23.5 cm / 7.5"*7.5"*9.3".

R

Избор на клиент