.

.

Две Тон Слон Двојна 3D Ноќта Светлина за Деца 3D Светилка со Бои Менување на Контрола на Слон Играчки 10 9 3 5 2 8 1 7 6 4 годишниот Девојки Жените Бебе Момчиња Подароци

Две Тон Слон Двојна 3D Ноќта Светлина за Деца 3D Светилка со Бои Менување на Контрола на Слон Играчки 10 9 3 5

DEN 526.56
Залиха

Две Тон Слон Двојна 3 D Ноќта Светлина за Деца 3 D Светилка со Бои Менување на Контрола на Слон Играчки 10 9 3 5 2 8 1 7 6 4 годишниот Девојки Жените Бебе Момчиња Подароци.Две Тон LED Светло.Слон Двојна 3 D Ноќта Светлина.led ноќ светилка.слон Две Тон LED Светло.Две Тон Слон Двојна 3 D Ноќта Светлина за Деца 3 D Светилка со Бои Менување на Контрола на Слон Играчки 10 9 3 5 2 8 1 7 6 4 годишниот Девојки Жените Бебе Момчиња 1. 7 Бои промена : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела. 2. Smart Допир копче : можете да ја смените бојата притиснете на копчето, притиснете го првиот светилка светне, и притиснете го повторно ќе се промени во друга светлина. 3. Флеш боја менување на режимот.Притиснете го допрете копчето за да минатата боја,авто боја се менува режимот на работа. 4. Напојува преку USB кабел или батеријата, можете да го користите usb кабел за да го конектирате на USB напојување со чашката или компјутерска USB порта, ако сакате да го приклучиш во вашиот ѕиден штекер, ви препорачуваме да го користите вашиот телефон адаптер за да одговара.можете исто така да се стави 3-АА батерии, наместо на кабел. 5. Заштеда на енергија.Моќ поминуваат : 0.012 kw.h/24 часа; LED животен век : 10000hours. 6. 3Д визија ефект, особено во темница или направете фотографија, визијата возбудата ќе биде посилна! 7.ПММА акрилик не е стакло, целиот одбор е солидна акрилик материјал.Силна, тешко, висока цврстина, не се кршливи, не ќе му наштети на детето; 8.Многу ниска топлина-проводници, нема да биде жешка по долго време работи,Мека топла светлина, ќе не боли очи. 9.Производ Големина : Големина : 3 D илузија Акрилик панел : 9.65(H)*6.3(W)*0.16(T) инчен/24.5(H)*16(W)*0.4(T)cm База : 3.19*3.19*1.57 инч (8.1*8.1*4.0 cm) USB кабел : 58.95 инчен(150cm) Пакет Вклучуваат : 1x 3 D илузија светилка (Акрилик панел + ABS База) 1 X USB кабел 1 X упатство Maintent Метод : Употреба на cleanroom брише ги Акрилик не ги допирајте акрилик плоча површината со вашите прсти за да се избегне прст печатење марки на плоча која може да влијае на 3 D илузија Љубезно Потсетување : ве Молиме солза од површината заштитна фолија пред да го користите, светлината ќе бидат потранспарентни.Ве молиме прочитајте корисникот menual внимателно пред користење.И стоката не се вклучуваат батериите Совршен за Статистика/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Роденден/ Празник и така натаму.

R

Избор на клиент