.

.

Mophorn 250W Електрични Цевка Багер Цевковод Unblocker w/Машина 3 Спирала 220 V Мозоци дупчалка со спирална бургија за Кујна, Бања, Црвена

Mophorn 250W Електрични Цевка Багер Цевковод Unblocker w/Машина 3 Спирала 220 V Мозоци дупчалка со спирална бургија

DEN 2375.28
Залиха

Метална Школка : надворешната обвивка се направени од квалитетен материјал, тоа не е лесно да се скрши.Заштита на внатрешни делови, така.Две начин Прекинувач : Пластични сребро се топи контакт switch.Тоа е лесно да се работи, побезбедно и многу повеќе трајни производи за вас.Манган Челик Пролет : Направен од манган челик, трајни и rustproof, одлична цврстина, висока јакост, брзо отпорност на корозија, и погодна за кривина.Чист Бакар Жица Мотор : Бакарна жица мотор има подобра спроводливост и низок отпор, па не е лесно да се изгори и со голема брзина на работа ефикасност е предвидено.Широко се Користи : се Применливи за тоалет, миење слив, подот на мозоци, кујна, купатило, кат канализација.Можете да го користите во вашиот дом, кујна, тоалет, па дури и за вашата канцеларија област. 250 W Електрична Потрошувачка Почиста 250 W машина е опремена со моќен мотор што се врти спирала насока на стрелките на часовникот и контра-стрелките на часовникот во 400 вртежи во минута.Три-фаза префрлете се претвора во спирала во посакуваната насока или ќе престане да ротација.Метална Школка Напред & Обратна Switch Чист Бакар Жица Моторни Манган Челик Пролет клучните Карактеристики Метална Школка На надворешната обвивка се направени од квалитетен материјал, тоа не е лесно да се скрши.Заштита на внатрешни делови, така.Напред & Обратна Прекинувач Пластика сребро се топи контакт switch.Тоа е лесно да се работи, побезбедно и многу повеќе трајни производи за вас.Чист Бакар Жица Моторни Бакарна жица мотор има подобра спроводливост и низок отпор, па не е лесно да се изгори и со голема брзина на работа ефикасност е понуден.Манган Челик Пролет Направени од манган челик, издржливи и отпорни на ' рѓа, одлична цврстина, висока јакост, брзо отпорност на корозија, и погодна за кривина.Задебелена се Справи Со преносни рачка, цврсти и издржливи, лесно да се движите, лесен за користење, не мора да биде panting кога се работи со машина.Широка Примена Применливи за тоалет, миење слив, подот на мозоци, кујна, купатило, кат канализација.Можете да го користите во вашиот дом, кујна, тоалет, па дури и за вашата канцеларија област.Спецификации Напојување : 230 V, 50 Hz Моќност : 250 W Ротација брзина : 400 вртежи во минута Чистење цевки кол. : 20-100mm/0.8-3.9 инчен Max.Работна должина : 30 M Пакет Содржина 1 x Целосен комплет на цевка чистење машина 1 x Спирала полнење 6 x Резен алат 1 x Копче 1 x Кожени ракавици.

R

Избор на клиент