.

.

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Плоштадот Удар Слободни Кула Закачалка (Боја : 2 Слоеви, Големина : 50cm)

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Плоштадот Удар Слободни Кула

DEN 602.40
Залиха

Материјал : space алуминиум (анти-корозија, нема рѓа).Карактеристики : мулти-функција за складирање, проширува дебела плоча, лесно да се чисти, се зголеми ограда, крпа бар, кука дизајн, шупливи мозоци.Големина на : 1 слој = 42/52/62x13.5x20cm; 2 слоеви = 42/52/62x13.5x47.5cm (должина x ширина x висина).Инсталација метод : ноктите за слободни лепак (водоотпорен и влага доказ). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : space aluminum Color : мет aluminum Dimensions : 1 слој = 42/52/62x13.5x20cm; 2 слоеви = 42/52/62x13.5x47.5cm (должина x ширина x висина)Слој : 1/2 layer Bearing капацитет : 50 kg Weight : 1.5 kg Quantity : 1 Style : едноставен и modern Surface технологија : anodizing + polishing Suitable за сцена : купатило, кујна, балкон, hotel Applicable ѕид површината : се изедначи плочка, мазна мермер, мазна метал, цврсто дрво ѕид, мазна стакло, мазна метал, матирано стакло, насликани на ѕид, цврсто дрво ѕид, конкавна wall Not применливи ѕид : малтер ѕид, позадина, цемент ѕид, гипс wall Note : 1. Исплакнете ја површината со редовно вода и исушете со мека крпа.2. Може да се исчисти тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner3. Да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни средства за чистење.

R

Избор на клиент