.

.

Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Бања Огледало Складирање Кабинет Двојна Врата Бања Кабинет Тоалет Огледало Кабинет

Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Бања Огледало Складирање Кабинет Двојна Врата Бања Кабинет Тоалет Огледало Кабинет

DEN 1096.80
Залиха

✔【Огледало кабинет】:Ова огледало има стилски, дарежлив луксуз и чување на податоци дизајн.На уникатен изглед го прави вашиот дом повеќе убави.Тоа може да бидат обесени каде било во куќа и да може да ги зачувате вашите козметика, жилети и други предмети.Направи вашата бања почиста и чисти. ✔【Лево и десно се отвори може да се】: Make-up огледало слободно нервира инсталација, оставен отворен право отворен може да биде инсталиран според вашиот живот навики, да ви го користите удобно. ✔【Безбедност Материјал】: огледало кабинет е направен од висок квалитет на дрвен материјал.Тоа е цврсти и издржливи.Огледалото е направен од високо-дефиниција огледало.Сликата е јасна и лесно да се чисти.Оваа прекрасна огледало кабинет може да бидат обесени било каде во домот. ✔【Лесно да се инсталира и место】:Нашата огледало е безбедно полиран работ дека нема да му наштети на вашата страна.На задната страна на огледалото кабинет има виси дупка дизајн што може да биде безбедно инсталирани насекаде и е многу стабилна. ✔【Добра Услуга】: Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние веднаш ќе го реши тоа за вас.

R

Избор на клиент