.

.

JINPART Телефон Acccessories Мека Hydrogel Филм Полн Покрие Пред Заштитник Компатибилен за Huawei Нова 3 / 3i Видиме Екран Заштитник

JINPART Телефон Acccessories Мека Hydrogel Филм Полн Покрие Пред Заштитник Компатибилен за Huawei Нова 3 / 3i Видиме

DEN 1423.20
Залиха

Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно ако можете да го залепите филм.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Мека Hydrogel Филм Полн Покрие Пред Заштитник за Huawei Нова 3 / 3i.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.1. Целосна покриеност на криви површина, силно adsorptive сила, нема скриени опасност од работ warping, експлозија-доказ и носат-отпорни 2. Директни pasting без вода кондензација 3. Задржи Нова текстура, нула растојание контакт, чувствителен на допир 4. Висока дефиниција, високо ниво на транспарентност, се врати со Нова боја, мазна површина масло 5. Издржливи површината под посебни процесот на производство, нула заштита на екранот.

R

Избор на клиент