.

.

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Простор Алуминиум Ѕид-Монтирани Удар Агол на Ротирање на Оградата на Мозоци, Злато

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Простор Алуминиум Ѕид-Монтирани Удар Агол на Ротирање на Оградата

DEN 1670.40
Залиха

Материјал : space алуминиум (анти-корозија, нема рѓа, не исчезнува).Карактеристики : 180 степен ротација, прилагодлив слој проред, потрошувачка дупка дизајн, анти-масло површината технологија, дебел материјал, мазни рабови, простор за заштеда на енергија.Големина : 460x110x610mm (должина x ширина x висина).Инсталација метод : удирање инсталација (комплетен прибор). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : space aluminum Color : gold Size : 460x110x610mm (должина x ширина x висина)Слој : 3 layers Bearing капацитет : 40 kg Weight : 1.5 kg Quantity : 1 Style : едноставен и modern Surface процес : anodizing Suitable за сцена : купатило, кујна, балкон, hotel Note : 1. Исплакнете ја површината со редовно вода и исушете со мека крпа.2. Може да се исчисти тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner3. Да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни cleaners Installation Совет : Ако имате потреба за да се прилагоди нагоре и надолу движење позиција, што треба да се користи шрафцигер да се отстрани завртка на модулација позиција, и потоа зацврстете ја на саканата положба.

R

Избор на клиент