.

.

Телефонски Слушалки со Микрофон Бучава Поништува, Call Center за Статистика Слушалки RJ9 Џек со Микрофон го исклучите & Контрола на Јачина на звук за Cisco Фиксни Телефонски

Телефонски Слушалки со Микрофон Бучава Поништува, Call Center за Статистика Слушалки RJ9 Џек со Микрофон го исклучите

DEN 695.76
Залиха

2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА т имаат Cisco телефон, постојат различни RJ9 адаптери вклучени во пакетот да конвертирате слушалки компатибилност за работа со вашиот телефон.Ве молиме да ни испратите порака слободно за вашите телефони, слушалки компатибилност водич.

R

Избор на клиент