.

.

Corkcicle Патнички Првенство 9 Унца Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Истури Доказ за Патување Кафе Кригла со Sip Капак за Топли и Ладни Пијалоци, Prismatic

Corkcicle Патнички Првенство 9 Унца Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Истури Доказ за Патување Кафе Кригла со

DEN 958.80
Залиха

ИЗОЛИРАНИ : Изолирани првенство држи вашиот ладни пијалоци ледените-кул за 18 часа и вашите топли пијалаци или цевки за топла 5 часа.ХАОС-БЕСПЛАТНО : Функции, 360-степен Sip Капак овозможува хаос-бесплатно патување искуство; Чиста Вкус керамички-обложена внатрешни работи обезбедува напор sip-способност.ЧИСТ ВКУС : Керамички-обложена внатрешни работи обезбедува напор лизга-способност.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик конструкција нуди on-the-go издржливост дали патуваат или во канцеларија.ТЕНОК ДИЗАЈН : Тенок дизајн за удобно да се вклопи велосипед кафези и повеќето првенство носители; 3.13 x 3.13 x 5.38 инчи.Подигнете секој A. M. возот вози, викенд трага trek, и да се пресели момент со Corkcicle 9 Унца Изолирани Истури-Доказ Патнички Првенство.Дизајниран со истури-доказ, 360-степен Sip Капак, ова патување кригла е совршен, хаос-бесплатен придружник за модерен патник, градот жител, или секој кој има потреба од брз sip.Оваа изолирани првенство држи вашиот ладни пијалоци ледените-кул за 18 часа и вашите топли пијалаци или цевки за топла 5 часа.Со Чист Вкус керамички-обложена внатрешни работи, можете да уживате мазна, чиста пие со секоја употреба.Направени од изолирани од не ' рѓосувачки челик, ова патнички купот е како практични, како што е зачудувачки, со елегантни модерни надворешноста.Создадени со мобилноста во предвид, тенок дизајн може да се вклопат велосипед кафези и повеќето купот на сопствениците, па можете да ги преземат вашите омилени пијалоци на оди со вас каде и да се.Без разлика дали на големо на отворено или град, светлата се јавувате вашето име, се зацврсна шефот на проектот да го денот со Corkcicle 9 Унца Изолирани Патување Кафе Кригла Патнички Првенство.

R

Избор на клиент