.

.

YARNOW Мрзливи Сузан Плочата Прстен Алуминиум Плочата Имајќи Трпезариска Маса Топката Имајќи База Мазна Вртливата Плоча Прстен за Дома Ресторан

YARNOW Мрзливи Сузан Плочата Прстен Алуминиум Плочата Имајќи Трпезариска Маса Топката Имајќи База Мазна Вртливата

DEN 1111.20
Залиха

вртливата плоча хардвер може да биде даден како добар подарок за вашите пријатели, што ги прави да се чувствуваат среќни во секое време.Мрзливи Сузан Плочата Прстен има алуминиум материјал и креативен дизајн и исклучителен изглед.Мрзливи Сузан Плочата Прстен На 360 степен ротација, го прави лесно да го дофати она што го сакате.Фино брусење, мазна површина, без брус, удобно се чувствуваат.Мрзливи Сузан Плочата Прстен мора да се има во секое јадење простор.Производот е одличен за семејство - стил оброци со децата.Мрзливи Сузан Плочата Прстен Доаѓаат со високи перформанси, усвојување на алуминиумски легури материјал,, издржливи и отпорни на корозија.Карактеристики Во Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Легура. Големина : Околу 25. 00 X 25. 00 X2. 00cm/ 9. 82 X9. 82 X0. 79in Пакет, Вклучувајќи - 1 x Плочата.

R

Избор на клиент