.

.

Home Security Камера со Мобилен Стан, Бебе Монитор со Камера & Аудио, Куче Камера со Телефон Стан, Nanny Камери со Аудио и Видео Снимки, Wi-Fi Камера Пан Навалите Зум Безжична Ко?

Home Security Камера со Мобилен Стан, Бебе Монитор со Камера & Аудио, Куче Камера со Телефон Стан, Nanny Камери

DEN 2289.60
Залиха

Целосно да се контролира преку телефон стан, од каде било во светот, 1080 HD слика Wi Fi камера со автоматски ноќ визија режим на префрлување, се користи како бебе монитор, home security system, пет камера, дадилка на камерата.Опремен со микрофон и звучници за 2-начин аудио функционалност.Работи со Алекса & Google Дома Assitant.Компатибилен со i Phone IOS и Андроид оперативни системи, да се примаат итни стан известувања за движење и звукот на откривање.Тавата за Навалување на столбот & Zoom (PTZ) функција Ротирачки 350 степени хоризонтално & 110 степени вертикално.Брз 2-мин за инсталација, се поврзува со 2,4 GHz Wi-Fi мрежа, поддржува до 128 GB SD картичка (не е вклучен) или cloud простор за снимање и репродукција функции.Главни Карактеристики : Да биде целосно & далечински контролирани преку телефон стан за i Phone & Android Two-начин audio Motion & звук сензор кој може да биде вклучено/исклучено рачно или закажани на пред-сет time Get движење и звучни сигнали веднаш на вашиот mobile Pan, за Навалување на столбот & Zoom (PTZ) функција Ротирачки 350 степени хоризонтално & 110 степени vertically Day & ноќ следење со ноќта vision Video и Аудио Живеат Streaming Playback од SD картичка (НЕ е ВКЛУЧЕН) или облак storage Video запис или слика избрани moments Compatible со Алекса & Google Home1080 HD High Quality квалитет на сликата Случаи на Употреба : Совршен за бебе, деца, стари лица и домашни миленици мониторинг додека не сте дома или away Home и канцеларија security Nanny Камери.

R

Избор на клиент