.

.

40x60 Monocular Телескоп, Monocular Телескоп Висока Моќност, BAK4 Призма Monocular, Водоотпорен Магла HD Monocular Опсегот за Птицата Гледа, Лов, Кампување, Патување, Пешачење, Концерт. (А)

40x60 Monocular Телескоп, Monocular Телескоп Висока Моќност, BAK4 Призма Monocular, Водоотпорен Магла HD Monocular

DEN 887.76
Залиха

И трајни гумени оклопи со ленти прави удобен за употреба, не се лизга на зафат, и издржливи надворешни заштита од вашата рака.✿Најновите оптичка леќа monocular телескоп : телескоп донесува најновите оптичка технологија, мулти-слој широкопојасен зелена филм на оптички површината, која може да се постигне најдобра светла и јасно гледање ефект, и висока светлина може да стигне до 99.за речиси сите други smartphones на пазарот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. 【Висока Моќност Monocular Телескоп】Висока моќност HD monocular телескоп опремени со зголемување и 45mm објект леќа дијаметар monocular, 45mm FMC (Целосно мулти-обложени ) цел леќа gians многу повеќе светлина трансмисија, помага да се добијат поголемо зголемување и да се обезбеди ултра-јасна и светла слики, Нека можете да уживате во најдобар поглед во отворено авантура, птицата гледа, лов, планинарење, кампување, патување, дивиот свет сценографијата, концерти, спортски игри, игри, итн.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.IPX7 Азот Исполнет Водоотпорен со магла-отпорни слој и О-прстен запечатени оптика спречување на влага, прашина и остатоци за да се задржи јасно цело време. 【Водоотпорен & Магла Доказ】Компактен и здрав тело направи тоа го издржат тешките временски услови, огледало е полн со висока чистота азот, водоотпорен и antifogging.1 инчи, и тоа лесно можат да бидат ставени во ранец или џеб кога лов, патување или кампување.Вграден-во ниско-светло ниво ноќно гледање ви помага да гледаат на работите во слабо осветлување.На прилагодливи око купот исто така ви овозможува да пресврт нагоре и надолу лесно и брзо за оптимално гледање дури и додека го носи очила. 【Идеален за Надворешна употреба Спортски Ентузијасти и Пустината Истражувачи】рачен опрема е од суштинско значење опрема за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, планинарење, кампување, кампување, надзор и патување.Светлината пренос достигнува и до 99. Тоа не може да се користи под поројниот дожд или потопува во вода за долго време.✿Лесен и пренослив : школката се изработени од титаниум алуминиумски, која има повисока специфична сила и лесно може да се стави во ранец или џеб кога лов, патување или кампување.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

R

Избор на клиент