.

.

GPPZM 500X 2.5 Инчен LCD Дигитален Микроскоп Безжична Микроскоп Рачни 8-LED Светло лупа Зголемувачот со Стенд

GPPZM 500X 2.5 Инчен LCD Дигитален Микроскоп Безжична Микроскоп Рачни 8-LED Светло лупа Зголемувачот со Стенд

DEN 1869.60
Залиха

Микроскоп. 8 LED светла за осветлување во слаба светлина услови, и светлината е прилагодлив.Вграден-во 800m Ah Li-ion батерија, погодно за полнење преку micro USB интерфејс.Рачни микроскоп, или користете поддршка стојат за hands-free операција.Може да се стави на тестирани предмети на чинија за блиска набљудување. 8 LED светла за осветлување во слаба светлина услови, и светлината е прилагодлив.Вграден-во 800m Ah Li-ion батерија, погодно за полнење преку micro USB интерфејс.Рачни микроскоп, или користете поддршка стојат за hands-free операција.Може да се стави на тестирани предмети на чинија за блиска набљудување.Погоден за електронски додатоци/кожа/текстил/накит/инсекти инспекција и така натаму.Specification : Display : 2.5 Инчен LCD Display Image Сензор : 0.3 M CMOS Sensor Controller : Висока Брзина DSP Зголемување : 500 X Фокус Опсег : 15mm - 40mm(Прирачник) LED Кол : 8pcs LEDIllumination Опсег : 0 - 30000 LUXBrightness Контрола : 3 Нивото на Осветленост Adjustable Power Набавка : Вграден-во 5 V 800m Ah Li-ion Battery Charging Интерфејс : Micro USB Видео Формат : AVIPhoto Формат : BMP/JPGFrame го Оценувате : 30f/s Под 600 ЛУКС Brightness Image Резолуција : 640*480 Operation Систем : Win XP, Vista, Win 7 32bits&64bits Боја : Black Item Големина : 135 * 72 * 58mm / 5.3 * 2.8 * 2.3 во Објектот Тежина : 107g / 3.77 oz Package Големина : 19 * 16 * 10см / 7.5 * 6.3 * 3.9 in Package Тежина : 518g / 18.28 oz Package се Вклучени : микроскоп*1 If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

R

Избор на клиент