.

.

Играчка за Складирање Кошница Те Сакам Перење Кошница Свитлива Забавува за Складирање Бин Кутија за Играчки, Фрла, Перници,и Крпи,Плоштад 19.3x11.8x15.9 во

Играчка за Складирање Кошница Те Сакам Перење Кошница Свитлива Забавува за Складирање Бин Кутија за Играчки, Фрла,

DEN 911.52
Залиха

Димензии : 19.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Тежина : 650g.9 во / 49x30x40.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Димензии : 19.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.

R

Избор на клиент