.

.

Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm Леќа (3380C012) + Канон RF 50mm f/1.8 STM Леќа + 4K Монитор + Pro Слушалки + Pro Микрофон + 2 x Картичка 64GB + Боја Филтер за Полнење + Случај + Повеќе (?

Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm Леќа (3380C012) + Канон RF 50mm f/1.8 STM Леќа + 4K Монитор

DEN 1440.00
Залиха

Производителот Вклучени Предмети : Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm Lens Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens Canon ЛП-E17 Литиум-Јонска Батерија Pack Canon LC-E17 Полнач за LP-E17 Батеријата Pack Canon Р-С-5 Камерата Cover ER-EOSRP Рака Пакет Вклучува : 1 x Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm Lens1 x Канон RF 50mm f/1.На сензорот, исто така, овозможува напредна Двојна Пиксели CMOS AF систем, со 4779 избор на сензор фаза-откривање поени за брзо и прецизно стекнување фокус во текот на фотографии и видео операција.36 м-Dot OLED Електронски Визир - 3" 1.8 STM Леќа, 1 x Lilliput A7 S 7" Full HD Монитор, 1 x Sony MDR-7506 Hreadphones, 1 x Аудио-Техника ПРО 24 CM Стерео Кондензаторот Микрофон, 2 x San Disk 64 GB Екстремни ПРО Cmemory Картичка, 1 x 67mm Дипломирал Боја Филтер Комплет, 1 x Камера Торба, 1 x 43mm 3 Парче Филтер Комплет, 1 x 67mm 3 Парче Филтер за Полнење, 1 x Corel Photo Софтвер Со Photo Mirage, After Shot, Сликар Essentials, Paint Shop Про и повеќе.Дополнување на сензорот и процесорот, го RP исто така спортови 2.Пакетот Вклучува : 1 x Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm Леќа, 1 x Канон RF 50mm f/1.На сензорот, исто така, овозможува напредна Двојна Пиксели CMOS AF систем, со 4779 избор на сензор фаза-откривање поени за брзо и прецизно стекнување фокус во текот на фотографии и видео операција.2 ПРАТЕНИК Full-Фрејм CMOS Сензор - DIGIC 8 Слика Процесор - UHD 4 K и Full HD 1080 Видео - 2.04 м-dot ротирачки-аголен екран осетлив на допир LCD монитор за полесно се гледаат од високи и ниски агли.Дополнително, Wi-Fi и Bluetooth дозволи за безжичен далечински камера за контрола заедно со директен споделување на слики за да се поврзани мобилни уреди.Импресивно мали и покрај тоа што голем full-frame сензор, Canon EOS RP нуди флексибилни слики способности заедно со преносни форма фактор.Континуирано снимање е исто така поддржана во до 5 fps за фотографирањето подвижни предмети.Одликувајќи се со висока резолуција 26.Континуирано снимање е исто така поддржана во до 5 fps за фотографирањето подвижни предмети.Одликувајќи се со висока резолуција 26.2 ПРАТЕНИК full-фрејм CMOS сензор заедно со DIGIC 8 слика процесор, и двете фотографии и UHD 4 K видео може да биде снимен со користење на широк опсег на осетливост од ISO 100-40000, за да одговараат на работа во различни услови на осветлување.8 STM Lens1 x Lilliput A7 S 7" Full HD Monitor1 x Sony MDR-7506 Hreadphones1 x Аудио-Техника ПРО 24 CM Стерео Кондензаторот Microphone2 x San Disk Secure Digital 64 GB Екстремни ПРО Cmemory Card1 x 67mm Дипломирал Боја Филтер Kit1 x Камера Bag1 x 43mm 3 Парче Филтер Kit1 x 67mm 3 Парче Филтер Kit1 x Corel Photo Софтвер Со Photo Mirage, After Shot, Сликар Essentials, Paint Shop Про, и Видео Studio3 x LPE17 Battery1 x Брз Полнач За LPE171 x Мемориската Картичка Reader1 x Led Light1 x 43mm Telephoto Lens1 x 67mm Telephoto Lens1 x 67mm Лале Леќа Hood1 x 12 инчи Флексибилни Tripod1 x Висока Брзина Мини HDMI да HDMI Cable1 x Рака Strap1 x Леќа Капа Keeper1 x Мемориската Картичка Wallet1 x Чистење Комплет.

R

Избор на клиент