.

.

Без мирис Рамка Срца Срцето Црвена Љубов Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

Без мирис Рамка Срца Срцето Црвена Љубов Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина

DEN 1852.80
Залиха

Пакет : 1 * туш завеса, 12 пластични куки.Ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Бесплатни Куки : 12 пластични куки, одговара на сите туш завеси и род стилови.Оваа ткаенина уметност бања завеса додава повеќе елеганција за вас.[Издржлив Материјал] Оваа оркестарот туш завеса е направен од високо-квалитет полиестер влакна, кој е издржлив, перат. [Лесно Грижа и Погодност] Избрише се чистат со влажна крпа.Можете лесно да се откажам овој Туш завеса во неколку минути. [ТУШ ЗАВЕСА ГОЛЕМИНА & 12 КУКИ] На тешки дебели бања завеси мерки 60 од 72 инчен, одговара на повеќето бањи. [Мулти Цел]Не само туш завеси, но, исто така, тушеви и кади, campers, хотели и на други места ќе сакаат да се направи убава.Го прилагодите Вашиот Туш Завеса со Слики,Текст, Секое Дело Што го Сакате.Се вклопуваат во многу големина туш кади.ПРИМЕНА : за бања, прозорец, belcony, Одржите вашиот дом чист.На водоотпорен туш завеса користи мантил водоотпорен технологија, капки вода не се лесно да се остане и може да се користи без лагер.Дупки : 12 rustproof метал претходно биле вклучени.Не се Вклучени : туш завеса род Обичај Туш Завеса Ние, исто Така, Поддршка Личен Кориснички Бања Завеса.Почитувани Купувачот, ви Благодариме за вашата постојана поддршка на нашата продавница, и ние секогаш се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, извори, итн.Да се стави на вашиот омилен туш завеса и да уживате во вашето капење време!Топло Потсетување : Поради разликите во компјутерски монитори, може да биде многу варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Едноставна Декорација Овој туш завеса е погодна за модерна бања декорација.Или Машина за миење ладно собори сува не кајгана.Направен од тешки 100% полиестер материјал, овие туш завеси нетранспарентно, заштита на вашата приватност додека се дебели доволно да drape добро. [Лесно да се инсталира] Постојат метал grommets на врвот, и туш завесата може да бидат обесени на пол брзо со користење завеса прстени.Ви благодариме!.Ако има нешто што јас можам да ви помогне или ќе наидат на проблеми кога ќе примите нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку порака.

R

Избор на клиент