.

.

2 ПАРЧИЊА 9006/HB4 Led Светлата Светилки и 2 ПАРЧИЊА T10 Автомобил Внатрешни Светла, 320% Посветла, 60W 30000 Часа Долг Живот, 6500k Боја Температура, Ниска Зрак LED Фарови Со Ip65 Водоо?

2 ПАРЧИЊА 9006/HB4 Led Светлата Светилки и 2 ПАРЧИЊА T10 Автомобил Внатрешни Светла, 320% Посветла, 60W 30000 Часа

DEN 623.76
Залиха

【320% Посветла Отколку Од Халоген Сијалица】 Врвот Автомобилската-Одделение LED чипови со 60 W, да се Подобри видливоста на напред и периферна визија, Овозможувајќи ви да видите повеќе, реагира побрзо, Намалување на ризикот од cras. 【6500 K Око-Заштита Боја】Природна светлина, ќе ви даде повеќе удобно ноќно време на возењето,намалување На-оф линија е јасно, Две возила се исполнат едни со други безбедно, Не грижете се за заслепуваат идване возачот. 【Над 30000 Часа Долг Живот】 Тоа се прави на сите воздухопловство алуминиум легура, со единствена шупливи гравирање топлина мијалник дизајн. 12000rpm турбина ладење вентилатор обезбедува supercooling капацитет, Обезбедување на подолг живот на 30000 часа.Не треба често замена, придружуваат со вашиот автомобил, сите на патот. 【5 Минути Лесна Инсталација】Помали радијатор дијаметар од оригиналот автомобил халоген светилка,Едноставно ги отстраните вашите стари светилки, и приклучок во нови LED светилки и одговара на повеќе возила. 【Како да се Избере Вистинскиот Големини на Светилки?】1.Проверете ги вашите сопственикот прирачник или пребарување "автомобилската сијалица погледнете-up" на интернет за да дознаете сијалица големина за вашето возило. 2.Изберете вашето возило модел на филтер систем на нашиот производ детали страница да се зголеми двојно-проверете ги одговара. 3.Ве молиме проверете ја вашата дел број за вашата оригинална сијалица да се потврди големина. 2 ПАРЧИЊА 9006/HB4 Led Светлата Светилки и 2 ПАРЧИЊА T10 Автомобил Внатрешни Светла, 320% Посветла Отколку Од Вашата Оригинална Халоген Крушка, 60 W 30000 Часа Долг Живот, 6500k Боја Температура, Ниска Зрак LED Фарови Со Ip65 Водоотпорен.

R

Избор на клиент