.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Микроскоп Додаток Крстот Окуларот Микрометар за Биолошки Микроскоп со Хоризонтална и Крст Линија Дијаметар 22mm Микроскоп Д?

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Микроскоп Додаток Крстот Окуларот Микрометар за Биолошки Микроскоп со

DEN 1833.60
Залиха

Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

R

Избор на клиент