.

.

6 Перки Extractor Сечилото Замена на Делови за 16OZ Чаши Компатибилен со Nutri Нинџа BL660 BL660W BL663 BL665Q BL770 BL771 BL772 BL773 bl773CO BL740 BL780 BL780CO (3.35 во)

6 Перки Extractor Сечилото Замена на Делови за 16OZ Чаши Компатибилен со Nutri Нинџа BL660 BL660W BL663 BL665Q

DEN 407.76
Залиха

【Компатибилен Нинџа Blender Модел】 : Ова се 6 Перки Нинџа Blender сечилото компатибилен со Нинџа Blender BL621(1100 W) BL660(1100 W) BL660 B BL660 C BL660 W BL660 WM BL663 BL663 CO BL665 Q BL770(1500 W) BL770 A BL770 W BL771 BL771 C BL772 BL772 Q BL773 CO BL773 BL773 CCO BL740(1100 W) BL740 A BL740 C BL780(1200 W) BL780 C BL780 CO BL780 CCO, Nutri Нинџа Extractor Сечилото Собранието Модел 307 KKU 322 KKU770. 【За печат прстен】:!!!1.Пред употреба, ве молиме бидете сигурни дека постои само еден запечатување прстен во внатрешноста на екстракција нож (веќе постои запечатување прстен во внатрешноста на оригиналот, ве молиме да не се стави во нова, и дополнителни запечатување прстен може да падне во текот на транспортот и да станат излишни, па ве молиме да го проверите тоа пред употреба). 2.Тоа може да се олабави за време на транспортот, ве молиме бидете сигурни дека запечатување прстен е стабилна пред да се користат. 【За 16 OZ Чаши】 : Ова blender сечилото САМО одговара за 16 OZ Чаши со 4 TABS, а НЕ за 12 OZ, 18 OZ, 24 OZ, 32 OZ Чаши. 【Големина и пакување】 : Ова се 6 Перки Blender Сечилото дното дијаметар е 3.35 инчи/8.5 cm во дијаметар и тежи 160g.Пакетот вклучува : 1 6-перка дното на ножот собранија, 1 дополнителен замена Запечатување прстен(нетоксични), 1 x Чистење со Четка како подарок. 【Материјал】 : високо-брзина нож се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик(ве Молиме не допирајте го сечилото по употребата за да се спречат изгореници), со висока цврстина и добра отпорност на корозија, и може да се користи за долго време.Школката се направени од издржлив храна одделение pp материјал, кој не е лесно да се пробие и нула.На BPA е не-токсични, ве Молиме да бидат сигурни.BL620 C BL621 BL660(1100 W) BL660 B BL660 C BL660 W BL660 WM BL663 BL663 CO BL665 Q BL770(1500 W) BL770 A BL770 W BL771 BL771 C BL772 BL772 Q BL773 BL773 CO BL773 CCO BL740 BL740 A BL740 C BL780(1200 W) BL780 C BL780 CO BL780 CCO.ЗАБЕЛЕШКА !!.Ве молиме да ги исполнат следниве два услови при исполнување на моделот барања пред купување. 1.Вашиот Нинџа Првенство мора да биде 16 OZ со 4 TABS. 2.Вашата оригинална нинџа сечилото има 6 перки и на дното дијаметар е 3.35 инчи.Совети : . 1.Постои запечатување прстен во внатрешноста на дното на Нинџа ножот, па вие не треба да се стави во нов запечатување прстен. 2.За моделот : Последните две цифри "30" не се дел од моделот.

R

Избор на клиент