.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 600X USB Дигитален Микроскоп со 4,3 Инчен LCD Дисплеј на Видео Картичка Скала Стои HD 1080P Електроника Камера за Windows Микроскоп Додат?

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 600X USB Дигитален Микроскоп со 4,3 Инчен LCD Дисплеј на Видео Картичка

DEN 4240.08
Залиха

4.3-инчен LCD Инспекција Микроскоп.Зголемување Сооднос : 600x.Уште резолуција : 2 M, 1.3 M, VGA.Фокус Опсег : Прирачник се фокусира од 5mm да 80mm.Рамка го Оценувате : Max 30f/s под 600 Lus Светлината.Видео формат : AVI.Фото формат : JPEG.Извор на светлина : Led диоди (осветленост прилагодливи) Батерија : вградена Li-ion батерија.DC влез : 5 V/1 A.Меморија : Микро SD картичка.Пакет софтвер : Portable Capture Плус со мерење.Оперативен систем за пакет софтвер : Windows 7/8/10. Mac OS X 10.14 или погоре.Андроид Паметен Телефон/Таблет.Производ Големина : 116 mm (L) x 95 mm (W).Тежина : Микроскоп-220 g; Стенд-220 г.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

R

Избор на клиент