.

.

YIBANG-DZSW Температура Контролер Термостат на Температура Контролер,Подно Греење Термостати Програмабилни Smart Соба Термостат со Целзиусови за Контрола на Температур?

YIBANG-DZSW Температура Контролер Термостат на Температура Контролер,Подно Греење Термостати Програмабилни Smart

DEN 2176.80
Залиха

- Приказ на точноста : 0.5℃ (1 F),Сондата сензор : N-Т-В (10 K) ±1% @25℃. - Контакт капацитет : 16 A. - Работна средина температура : 0~50℃ (32~122 F). Опсег на температура прилагодување : 5~35℃ (41~95 F). Опсег на температура на екранот : 0~40℃ (32~104 F). - Излез : Switch реле - Изолациони состојба : Нормална средина - програма што Работи : Set по 1 недела како еден циклус - Инсталација : Ѕид монтирани - Големина на(mm) : 130*90*17 Package вклучува : 1 X thermostat1 X надворешни sensor2 X screws1 X англиски јазик прирачник за корисникот.

R

Избор на клиент