.

.

360 у Облик на Четка за заби Дете на Возраст 2-4&4-7&6-8 +2 Заменливи Четка Глави, Прирачник Силикони Мека Полна Уста Guard Деца Четка за заби Поставите Круг Двојно Страна Цел?

360 у Облик на Четка за заби Дете на Возраст 2-4&4-7&6-8 +2 Заменливи Четка Глави, Прирачник Силикони Мека Полна

DEN 287.76
Залиха

1.Супер мека храна одделение силиконски буш главата и влакната, нежна и безбедно за деца заби. 2.Чиста три страни на забите и непцата, се вклопуваат добро, забава за деца. 3.Дршката не го прекинеме лесно како метал поврзува два дела.На силиконски главата е заменливи.Со добар квалитет и здрав.Влакната се издржливи и можат да се користат за најмалку 3 месеци. 4.Лесен за користење : 1)се Тресат пена паста за заби 2)се Применуваат пена паста за заби од двете страни на четка главата; 3) се Преселат на четка за заби лево 4) Исплакнете ја четката. 5.Секој сет содржи 2 четки за заби & 2 заменливи четка глави кои се спакувани одделно во различни кутии, за да се задржи хигиената.Четка е отпорен на топлина до 120℃ и може да се sterilized на висока температура. 6. За Момчиња & девојки на возраст од 2-8. 7.Мали деца треба да се користат под возрасни' надзор. 8. Тоа е mannual четка за заби. 9.Ве молиме исто така, наведуваат оваа четка за заби бара пена паста за заби. 10.Димензиите се мерени рачно и ве молиме овозможи на маргина на грешка. 【Боја】 (1) Blue & Розова Четка (2)Транспарентен Четка Глави 【Производ димензии】 Секој четка за заби : 3.9*2.0*0.4 инчен Секој четка глава : 2.0*1.4*0.4 инчен 【Производ тежина】 Секој четка за заби : 0.63 мл Секоја четка глава : 0.21 оз Материјал : храна одделение силиконски + PP Пакетот Вклучува : U-тип четка за заби за деца * 2 V-тип четка глави за замена *2 Инструкции *1 【Белешки】 Мали деца треба да се користат под возрасни' надзор.Димензиите се мерени рачно и ве молиме овозможи на маргина на грешка.Таму може да биде благо боја разлики поради различни екранот се прикажува.

R

Избор на клиент