.

.

Рака Четка за заби Орален Чистење со Четка: 6pcs Орален Забите, Чистење со Четка за заби Преносни Чистење на Јазикот Алатки со Мала Глава

Рака Четка за заби Орален Чистење со Четка: 6pcs Орален Забите, Чистење со Четка за заби Преносни Чистење на Јазикот

DEN 412.56
Залиха

Овие мини упатство toothbrusses може да длабоко чистење на забите без оштетување или оштетување чувствителни непца.Човековите се справи со дизајн го прави забите.Секој од нашите четки за заби, има посебна цилиндрични пакување дека е полесно да се носат.Можете да го носат со вас кога ќе патуваат, кампување или патување.Стави во вашиот ранец, тоа ќе не заземаат премногу простор.Можете да ги споделувате совршен четка за заби со вашите пријатели и за вашето семејство, или да ја користите за замена.Ние ви препорачуваме да го замени четка за заби на секои три месеци.Само држете го јазик почисто со една рака да се нула од задниот дел на јазикот.Се повторува неколку пати, да се заврши!Потоа користете вода за чистење алатки, многу едноставна.Опис Рака Четка за заби Орален Чистење со Четка : 6pcs Орален Забите, Чистење со Четка за заби Преносни Чистење на Јазикот Алатки со Мала Глава Карактеристики - Материјал : ABS+ влакна - Боја : Бела, црна, зелена - Големина : Околу 6. 88 X0. 59 X0. 20inch 17. 50 X1. 50 X0. 50cm Пакет, Вклучувајќи 6 x четки за заби.

R

Избор на клиент