.

.

GYZGYZ Лебди Полици Подвижен Водоотпорен и Влага-Доказ Ѕид Монтирани Партиција за Спална соба и Дневна Соба Ѕид Декорација-Бели 25 * 11.5 * 10см

GYZGYZ Лебди Полици Подвижен Водоотпорен и Влага-Доказ Ѕид Монтирани Партиција за Спална соба и Дневна Соба Ѕид

DEN 1622.40
Залиха

Ѕид-монтирани полица лебди дневна соба полица подвижен ѕид декорација полица ноќни ѕид-монтирани полица.боја : Бела.Димензии : должина 25cm × широчина 11.5 cm × висина 10cm × 1. Само неколку завртки се потребни за да се поправи овие полици на ѕидот и ја одржува нивната функција.Постоечкиот тип не само што ја подобрува естетскиот поднесе жалба на секој дом, но, исто така, обезбедува пријатен декорација за да одговара на било какви дизајн или стил на соба.производ : Екран поставен прикажува, украсни предмети и други скапоцени предмети, додека обезбедување на функционална складирање со квадратни прикаже полици.Намалување на конфузија и нагласи селски оркестарот Дизајн : Додадете личност и топлина да било ретро или традиционален ентериерно уредување-се споредат полиците со неверојатни височини на ѕидовите, за повеќе енергична ефект, или да го инсталира рамо до рамо да се одржува уредни и рационализација изглед, Лесно да го инсталирате : доволно силна за да се организираме и да ги прикажете вашите омилени мали предмети и да ги поправат во место.Цврсто прикачена на ѕид, вклучувајќи хардвер монтажа Постоечкиот дизајн : По инсталацијата, на полиците се поставени флеш против ѕид, формирање на стилски постоечкиот изглед.Нашите производи се лесни и компактен, но може целосно да ги задоволи вашите потреби.Во исто време, тие се цврсти и издржливи, и можете да ги надминете вашите омилени предмети во место.Вклучувајќи : ѕид полица×1.

R

Избор на клиент