.

.

WINOMO 4pcs Бакар Фиока Knob Антички Месинг Кабинет Шкафот Копчиња се Повлече Рачка на Вратата Прстени за Мебел Гардероба, Кујна Шкафот Салон

WINOMO 4pcs Бакар Фиока Knob Антички Месинг Кабинет Шкафот Копчиња се Повлече Рачка на Вратата Прстени за Мебел

DEN 287.76
Залиха

Парична казна изработка обезбедува практичност и издржливост.Едноставна структура, многу удобен да го инсталирате.Компактни димензии, без да се зема премногу простор.Тоа е направен од висока класа материјал, кој може да издржи долгорочна употреба.Совршен за на врата, кабинет, фиока, прозорец употреба.Опис Понекогаш малку нешта можат да направат големо влијание.Вие не може да мислам, но, нешто како смирен како доста мебел прстен се справи може да додадете голема доза на roomâ€s дизајн.Ако би сакале да додадете убави детал за вашиот дом со додавање на некои прилично мебел рачки, тогаш нашиот производ треба да им помогне на you Features - Боја : Зелена бронза - Size : За 4.4 x 3.2 x 3cm/1.73 x 1.26 х 1.18 инчен - Материјал : Copper Package, Вклучувајќи 4 x се справува со 1 x oppo торба.

R

Избор на клиент