.

.

Newmind 100x Ѓердан Екранот Картички, Виси Ознаки Носителот, Мермер Мрачно Празно Накит Екранот Картички, за Anklets Влакна се Врзуваат Хривнија Накит, Ѓердани - Кајсија

Newmind 100x Ѓердан Екранот Картички, Виси Ознаки Носителот, Мермер Мрачно Празно Накит Екранот Картички, за Anklets

DEN 1771.20
Залиха

* Материјал : накит екранот картичка е изработен од обложена хартија, издржлив и не е лесно да се деформира. * Пакет : вклучувајќи 100 парчиња на ѓердан екранот на картички. * Примена : Тоа може да се користи за да се прикаже белегзии, ѓердани, и anklets, накит, ѓердани, нараквица, коса, вратоврската итн.Погоден за продажба на мало продавница и лична колекција нас. * Погоден големина : 4x8.8cm / 1.57x6.46 големина картички одговара најмногу накит. * Лесен за употреба : празно накит картички е лесно да се свитка, со дупка на врвот, ѓердан картичка е празен и без обрасци и текст, што ќе ви овозможи да се дизајнира сопствена модели и логоа на тоа.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Материјал : накит екранот картичка е изработен од обложена хартија, издржлив и не е лесно да се деформира. - Погоден големина : 4x8.8cm / 1.57x6.46 големина картички одговара најмногу накит. - Пакет : вклучувајќи 100 парчиња на ѓердан екранот на картички. - Лесен за употреба : празно накит картички е лесно да се свитка, со дупка на врвот, ѓердан картичка е празен и без обрасци и текст, што ќе ви овозможи да се дизајнира сопствена модели и логоа на тоа. - Примена : Тоа може да се користи за да се прикаже белегзии, ѓердани, и anklets, накит, ѓердани, нараквица, коса, вратоврската итн.Погоден за продажба на мало продавница и лична колекција нас.Спецификација : - Шема : Marbling - Материјал : Обложени Paper Size Табела : Големина : прибл. 4x8.8cm/1.57x3.46inch Package Вклучува : 100 Парчиња Ѓердан Екранот Cards Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Избор на клиент