.

.

Коса за Сечење Ножици 3/10pcs Коса Режа 6 Инчен Берберот Фризерски Сечење Професионални Стриже Нерѓосувачки Челик Чистење Режа Barbershop Салон Постави Пет Ножици (Боја : Б?

Коса за Сечење Ножици 3/10pcs Коса Режа 6 Инчен Берберот Фризерски Сечење Професионални Стриже Нерѓосувачки Челик

DEN 1448.88
Залиха

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори.Големина : 6.7 inch Feature : 1.Направени од увезени специјален нерѓосувачки челик, средна должина, погодно за целокупното и делумна форма кроење.2.Погоден за професионално стилизирање алатки, трајни, ковано мраз третман, добра острина.3.Совршено се вклопуваат за големината и се чувствуваат на рака.4. На фризерски ножици се добри за салонот работници, фризери, barbers како и за семејна или индивидуална домашна use5. За мажи, жени, стари лица, жени, мали деца, бебиња, кучиња и други домашни миленици' косата cut Scissors одржување:1.Ве молиме не го допре дното слој на кожата за време на употреба.2.Ве молиме чистење на остатоци на сечилото во времето, и ако е потребно, нанесете мала количина на лубриканти на внатрешноста на ножот и на завртка.3.Ве молиме да се грижи за ножици внимателно, не ги фрлаат по волја, во спротивно, тоа ќе ја оштети стегање на ножици.4.Не користете го за да се намали ножици.Овој производ е само погодна за коса намалување.

R

Избор на клиент