.

.

Commercial 25 Литри Ѓубре Кеси 30 x 36 - 13 Micron Јасно Висока Густина Комерцијални Кеси за Отпадоци - 500 Count

Commercial 25 Литри Ѓубре Кеси 30 x 36 - 13 Micron Јасно Висока Густина Комерцијални Кеси за Отпадоци - 500 Count

DEN 983.76
Залиха

Пакување од 500 висока густина полиетилен ѓубре торба облоги за употреба во комерцијални или станбени имоти.Течење отпорни градба со армирано-ѕвезда печат bottoms; висока густина пластика можат да се носат тешки тежина, но само погоден само за пункција слободни ѓубре.Линија ѓубре кантите и контејнерите во кујни, тоалети, јавни простори, и повеќе.Coreless ролни овозможи лесно растурање и складирање.Направен во САД. 25 литри; 13 micron; димензии мерка 30 x 36 инчи.Еден Бренд.

R

Избор на клиент