.

.

LINUNZ Ѕид Монтирани Лебди Полица. Дом и Бизнис Décor за Дневна Соба, Кујна, Спална соба, Бања, Ходникот и Статистика (24 L x 6 W x 0.75 H Инчи) Сет на 2. Бел Мермер Шема во Висок Сја?

LINUNZ Ѕид Монтирани Лебди Полица. Дом и Бизнис Décor за Дневна Соба, Кујна, Спална соба, Бања, Ходникот и Статистика

DEN 767.76
Залиха

Елегантен Изглед : Овие полици имаат природен мермер завршница и да се обезбеди било која површина елегантен изглед кој се усогласува со farmhouse, модерна, природен или индустриски стил декорација.Многу здрав и лесно да се инсталира.Дрвени Полици : Овие Пловечки полиците се совршени за секој дом и бизнис оркестарот.Одлично за прикажување на ѕид оркестарот и да се користи како публикации.Тоа може да го поддржи до 44 фунти или 20 килограми.Полица Состав : Дрво честички база одбор обложени со декоративни хартија на двете страни.Висок Сјај/ Огледало ефект дава чист и беспрекорен изглед.Некои од неговите matchless доблести се : Висока нула и дамка отпор, исклучително лесно да се чисти и Трајна боја стабилност.ОНА ШТО НИ ПРАВАТ РАЗЛИЧНИ ОД ДРУГИТЕ?Убава Површината, Квалитетни и Трајни производи.Сите наши полици вклучуваат cutting-edge технологија.LINUNZ Лебди Shelf Our висок сјај полици нудат елегантни и чисти чувствуваат, додека неговата МДФ (средна густина влакна) baseboard и приштина лак третман направи исклучително издржлив.Преку нашите ексклузивни процесот на производство, ние сме во состојба да го контролираат секој аспект од thermofused меламнин одбор на производството за да се произведе заврши натпреварот помеѓу чувствуваат и дизајн.Технички Податоци : Состав : Дрво честички база одбор обложени со декоративни хартија на двете страни.Се препорачува Апликации : декоративни допир за вашата дневна соба, спална соба, playroom, кујна, тоалет, канцеларија или ходникот.Стил : Модерен Изглед кој се усогласува со farmhouse, модерна, природен или индустриски стил decoration CARB-P2 Уверение.Чистење : За чистење, препорачливо е да се користи nonabrasive крпа навлажнета со сапун и вода и непосреден следните сушење.Под никакви околности ќе мора да се груби хемикалии се користат како растворувачи, алкохол, амонијак и др.Апликации : карактеристиките на производот се овозможи да се користи како не-работа површина (вертикална површина).Е крајниот корисник е обврска да се провери компатибилноста на материјалот со планираната употреба и за инсталација.Пакетот вклучува : Поставување на 2 LINUNZ лебди полица во Лакирани заврши.Белешки : На фотографијата е за прикажување само; крај на боја може да се разликуваат.Ова не е вистински бисер.Бр. : Ориентален Бела HGMade во САД.Загради не се вклучени.

R

Избор на клиент