.

.

Wowdawn Метални Облека Решетката на Тркала,Тешки Облека Железнички,Комерцијални Одделение Мобилен Цврсти Метални Облека Грб Управување,Внатрешна и Надворешна Употр?

Wowdawn Метални Облека Решетката на Тркала,Тешки Облека Железнички,Комерцијални Одделение Мобилен Цврсти Метални

DEN 9414.24
Залиха

▲ Генијалност & Квалитет : Ние ги користиме екстра дебели и дебел метал железо материјал, по висока температура на печење боја процес, не е лесно да ' рѓа, отпорност на корозија, на задебелена цевка има силна носивоста и не е лесно да се наведнуваат. ▲ Разноврсна Дизајн : База Дизајн е Простор за Заштеда на енергија, погоден за во затворен простор, продавници, покажува зад сцената.Овозможува повеќе закачалки да бидат сместени во затворите усогласување, ви овозможува да се откажам повеќе облека, дури и за комерцијални емисии и продавници. ▲ Подвижен : облека железнички е опремен со 4 високо-квалитетни засилен castors што може да се ротира 360 ° и заклучени, се движи слободно и слајд лесно.Тоа лесно може да се пресели на било кое место ви треба, без какви било груби звуци. ▲ Интимни Детали Дизајн : Испакнати дизајн на двата краја на закачалка, се спречи закачалки паѓа надолу.Постојат 16 големини за да изберете од, кој може да се задоволат потребите на различните групи на луѓе и е погодна за различни групи на луѓе. ▲ Лесно да се соберат : облека рек kinda се вклопува во секој простор поради нејзиниот едноставен, елегантен дизајн.Совршен за соба без плакарот за алишта.Assembles лесно во само неколку минути и да изгледа убаво.Оваа облека решетката е лесно да се set-up.Иновативен Дизајн и Заштеда на Повеќе Простор[Висок квалитет парична казна железо грб закачалка / лесно да се движите / цврсти и трајни / Европски едноставен стил]облека рек не се погодни само за дома сцени како што се соби, дневни соби, cloakrooms, итн, но, исто така, можат да бидат ставени во продавница или соблекувалната на сцената.Посебно кога тие не се во употреба, тие можат да бидат поставени рамо до рамо да се спаси повеќе простор.Предности на Облека Рек : ▲Избрани железо материјали, задебелена цевки, висока температура на печење боја процес, не е лесно да ' рѓа.▲На двострано против пролизгување мушка дизајн спречува облека од лизгање off (исклучено).▲Дното дизајн, широка оптоварување, силна носивоста, стабилни, одбива да се тресат.▲4 тркала направете го тоа лесно за облека решетката да се движат.▲Пакетот содржи монтажа завртки, итн.кој е едноставен и лесен за ракување.Име : Облека Rack Color : gold Material : iron Process : Печење лак process Size : 60x40x135cm , 80x40x135cm , 100x40x135cm , 120x40x135cm , 150x40x135cm , 100x40x155cm , 120x40x155cm , 150x40x155cm , 160x40x155cm , 100x40x165cm , 120x40x165cm , 150x40x165cm , 160x40x165cm , 100x40x175cm , 120x40x175cm , 150x40x175cm Package содржина : 1 * закачалки и додатоци.

R

Избор на клиент