.

.

USUIE Tannig Очила, Анти магла Безбедност Очила, Црвено Светло Терапија Очила, со нивните Кул Стил Ultra Light Рамка, Сеопфатна Заштита за Вашите Очи.

USUIE Tannig Очила, Анти магла Безбедност Очила, Црвено Светло Терапија Очила, со нивните Кул Стил Ultra Light

DEN 1200.00
Залиха

Поликарбонат рамка.Поликарбонат леќа.Анти-Магла Слој на кожата. 【Тен Очила】 Направени на ултра лесни материјали, тен очила нема да притиснете на мостот на носот.На полиран рабови на рамка се поблаги.На страна решетката донесува вентилација и анти-магла дизајн.USUIE очилата може да го намали вашето чувство на сјајот и замор на очите, што ќе ви овозможи да уживате во сончање на плажа. 【Црвено светло терапија】 Кога ќе се ужива црвено светло терапија, ќе можат да носат USUIE очила за да се спречи изложување на директна црвено светло и го намали својот оштетување на очите.Како такви, очила можат да се заштитат вашите очи во сите правци. 【Високо-квалитетни материјали】USUIE очила се направени од издржлив високо-квалитетни поликарбонат материјали.Комбинацијата на кул изглед и елегантен изглед ги прави очилата најбараните подарок за пријатели и членови на семејството. 【Одржување метод】анти-магла безбедност очила може да се чистат директно во вода.На комплементарни очила крпа и очила случај може да ви помогне подобро да ја заштитите вашата очила.Пакување листа вклучува : 1 пар на очила, 1 очила случај, 1 парче на очила крпа, и 1 исклучителна очила случај. 【Внимателен услуга】Ние ви обезбеди не само со висок квалитет очила, но исто така екслузивно на услуги на клиентите.Ако вашиот очила се оштетени за време на нормална употреба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го замени вашиот очила со нов пар во времето.USUIE специјализира во светлосна терапија производи.Ние се користи топ квалитетни материјали, усвојување на напредна технологија и да се спроведе строга контрола на квалитетот.Нашите очи долго време изложување на силна светлина во текот на светлосната терапија е веројатно да предизвикаат катаракта, двојно визија.За да го отстраните овој ризик, USUIE развива светлосна терапија очила за заштита на вашите очи.USUIE е посветена на обезбедување на вас со подобра и посигурна корисничко искуство.Други тен очила во моментов на пазарот не успее да ги заштити очите од блескавите сонце за време на вашиот sunbath, но нашите производи може да им даде на вашите очи е потребно заштита.

R

Избор на клиент