.

.

Ramen Сад во Собата со Chpsticks и Лажици, Керамички Глупак Боул Set 6 Парчиња, машина за миење Садови Безбедно за Јзо Udon Soba Тестенини Салата Тестенини, Посебно Реактивен Ста?

Ramen Сад во Собата со Chpsticks и Лажици, Керамички Глупак Боул Set 6 Парчиња, машина за миење Садови Безбедно

DEN 719.76
Залиха

【со стапчиња за јадење и Лажици】На ramen чинии се дојде со стапчиња за јадење и лажици, не повеќе дополнителни купување.Може да се доживее Азија ramen култура со еден купување. 【Висок Квалитет 】 Издржливи и Безбедни : Нашата порцелански глупак чинии се направени од високо квалитетна нечистотија, тоа е издржлива и од другите.На чинии постави долго може да трае и не е лесно да попуштат.Lead-free, кадмиум-бесплатно, целосно безбеден, дури и за деца и бремени дама. 【 Уникатен Ramen Сад во собата 】се направени од високо квалитетни порцелански, со посебен Реактивен глазура, процесот на рафинирање страна без вештачки интервенција, на глазура себе форми на пречистата природно убави бои и дезени, што секој сад е еден посебен и единствен. 【Лесно да се Исчисти 】 тестенини ramen чаши можат да го издржат -4℉ до 400℉, можете да го ставите во машина за миење САДОВИ, MOCROWAVE, или може да се мијат со топла вода за да се исчисти лесно. 【Големи чаши за повеќе треба 】 големи тестенини ramen садот не само за тестенини reman udo, но исто така одговара за салата тестенини супа ужинка, итн. 【Ј JIEMEI ДОМА Гаранција 】 24hours услуги на клиентите и 30days. вратат и целосно враќање на средствата.Не грижете се за вашето купување!За пребарување на Ј JIEMEI ДОМ за повеќе прибор.

R

Избор на клиент