.

.

OtterBox Патнички Серија Случај за iPhone 11 ПРО (НЕ 11/11 Про Макс) Не-Мало Пакување - Cupids Начин

OtterBox Патнички Серија Случај за iPhone 11 ПРО (НЕ 11/11 Про Макс) Не-Мало Пакување - Cupids Начин

DEN 431.76
Залиха

Компатибилен со i Phone 11 ПРО (НЕ се компатибилни со 11 / 11 ПРО MAX).Тенок, компактен профил лизга лесно во и надвор од џебовите.Мека внатрешна slipcover и тешко надворешната школка апсорбира и одврати влијанија.Воскресна браник за додаде екран заштита.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) и е 100% автентично.OTTERBOX ПАТНИЧКИ СЕРИЈА СЛУЧАЈ ЗА ВАШИОТ APPLE IPHONE 11 ПРО (НЕ 11 / 11 ПРО МАКС) Оваа тенка i Phone 11 ПРО симпатична случај заштитува од удари, капки и прашина.Внатрешни slipcover и надворешен школка се комбинираат за да слајд лесно од секој џеб.Случај назад зафат влошки се обезбеди сигурни ракување.Оваа Otter Box серија е не-сè случај дека го заштитува вашиот телефон за сите на забавата.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тенок, компактен профил лизга лесно во и надвор од pockets Soft внатрешна slipcover и тешко надворешната школка апсорбира и одврати impacts Reliable контрола на случај назад за сигурни handling Port опфаќа блок нечистотија, прав и lint од добивање во приклучоци и пристаништа ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : Otter Box Патнички Случај КОМПАТИБИЛНОСТ : i Phone 11 ПРО (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО 11 / 11 ПРО МАКС) ГАРАНЦИЈА : Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) ПАКУВАЊЕ : Не-Мало Пакување.

R

Избор на клиент