.

.

Мултифункционален Ѕид-Монтирани Фен За Складирање Рек Фиока Фен Рек Ѕид-Монтирани Козметика Домаќинство Бања Декорација Дома Темно Сина Резерви

Мултифункционален Ѕид-Монтирани Фен За Складирање Рек Фиока Фен Рек Ѕид-Монтирани Козметика Домаќинство Бања Декорација

DEN 1711.20
Залиха

1. Pullable фен за коса, со дијаметар помал од 9.5 cm и независни штекер држачот. 2. Главно направени од PP материјал, површината е цврст и издржлив, површината е мазна, и товарот е силна. 3. Со фиока дизајн, лесно операција, за да се организира мали нешта, како што се обетки, железо прстени, итн. 4. Мали предмети погодни за чување во кујната или бањата, нема потреба за нокти инсталација, и не ќе штета на ѕидот.Лесно да се инсталира. 5. Ѕид-монтирани складирање, заштеда на простор, со 4 куки, лесно е да се одржи предмети.Description Punch-слободен ѕид-монтирани интегрирани полица бања со фиока за складирање кутија, која може да се одржи фен за коса.Карактеристики-Боја : Светло сива, темно сива, темно сина-Материјал : ПП-Size : 22.2*10*14cm.

R

Избор на клиент