.

.

Esschert Дизајн FB118 Пластични Birdfeeder, Мали

Esschert Дизајн FB118 Пластични Birdfeeder, Мали

DEN 348.72
Залиха

Модерната Шарени Птица Фидер Со Костур.Покривот Лесно Се Отстранува За Лесен За Пополнување.Избрани Црвена Или Зелена Боја.Нема Собрание Потребно.Птици ќе стадото од целиот да се хранат во овој колоритен внесувач, со своите 360 степени костур со многу простор за да се хранат.Направени од издржлив времето отпорна пластика, овој внесувач е достапна во или црвена или зелена (ние изберете боја) и покривот е лесно да се отвори за брзо полнење.Фидер мерки 4.72-инч во дијаметар и 12,6-инчен висока.

R

Избор на клиент