.

.

wangyy Јазик Автомобил Компонента Говорникот Систем 6.5 Инчи 2 Начин Возило Врата Авто Стерео Звучници Поставени HiFi со Tweeter Crossover

wangyy Јазик Автомобил Компонента Говорникот Систем 6.5 Инчи 2 Начин Возило Врата Авто Стерео Звучници Поставени

DEN 4849.44
Залиха

Надградба јазик, додадете subwoofer, се приспособат на целиот автомобил систем преку DSP засилувач.Зголемување на излезна моќност, подобрување на стерео звук и чувство за простор.Тоа е мала, нежен и строго се функционални. 3 D стерео звук.Звукот е многу висока, па не се грижи за возење премногу брзо и вие нема да бидете во можност да го слушнете звукот.Нема потреба да се оштети оригинални автомобил, тоа може да се инсталира без да се оштети, и инсталацијата не е лесен.Ltem Тип : Speakers Color Име : Blackltem Големина : 6-1/2*(165mm) .Надвор Моќност : 40w RMSSesitvity : 87d BCar Направи : Universal Voltage : 12v Frequency Опсег (Hz) : 20-20 KSspeakers Видови : Говорници Setsltem Тежина 2.1 кг.

R

Избор на клиент