.

.

Свитлива Коцка Складирање Кошница, Расклопна Чување на Кутии за Чување на Кутии Организатор со Рачки за Дома Плакарот Спалната соба Полица

Свитлива Коцка Складирање Кошница, Расклопна Чување на Кутии за Чување на Кутии Организатор со Рачки за Дома Плакарот

DEN 503.76
Залиха

STORAGAE КОШНИЦА ДИМЕНЗИИ : 13 x 13 x 13 инчи, погодно големина, може да се одржи многу предмети, да ги исполнуваат чување на потребите на дневен дом, стан, канцеларија, кујна, училиште, градинка, детска соба, нови простории.СВИТЛИВА ДИЗАЈН : На садовите за складирање, лесно може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.Форма : На Коцка. Бања : може да се сместат hairbrush, шампон, туш гел, козметика, крпи, ткива, итн.Ако имате било какви прашања во врска со нашите складирање кошница, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Поради прирачник за мерење, производ големина може да биде малку поинаков од вистинската големина, ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент