.

.

Дизни Мики Маус Teeny Ултра Компактен Шетач, Ајде да Одиме Мики!

Дизни Мики Маус Teeny Ултра Компактен Шетач, Ајде да Одиме Мики!

DEN 2879.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ултра-компактен пати со една рака за лесни за складирање.Стои на свои кога укината.Удобно, поместена носат справи.Дарежлив крошна заврши со Дизни уши, плус флип-од стакло, обезбедува додаде заштита од сонце.Блокови 96%+ на UVA/UVB зраци.Како горди родител, вие знаете дека големите работи доаѓаат во мали пакети.А истото важи и за колички.Дизни Бебе teeny ултра компактен шетач е лесен, убавата мали и совршен за патување - особено на Дизни паркови.Патување мал е hugethe компактна големина на teeny го прави лесно да се движи низ толпата или тесен ходниците.Многу работи во кошница на teeny може да биде, добро.Teeny, но тоа не skimp на простор за складирање.Можете да одговара на пелена торба и повеќе во оваа кошница!дури и повеќе работи во џеб, она што за лесен пристап до вашиот телефон како и од паричник?Ние сум помислил на тоа, премногу!Покриени џеб во близина на handlebar ви овозможува да ги чувате мали лични предмети, корисна, но и надвор од приказот.Лесно пати и го носат лесни teeny огради и да се носи со една рака, и без помош на професионални ДВИГАТЕЛИ!На 15 килограми, тоа ривали на тежината на вашата overstuffed чанта.Стои уште затоа што вашите деца не по лесен една рака пати, на teeny стои сама по себе, така да може да се фокусира на она што навистина е важно - вашето дете безбедност.Куп-zilla чаша носителот овој огромен куп носителот лесно да се држи вашиот пијалок, па може да се земе тоа во движење.Можете да изберете да се закачите на купот на носителот на десната или левата страна на шетач.Направен во огромна сенка На екстра-голема крошна, заврши со вашите омилени Дизни ушите, ви овозможува вашето дете да седат удобно во сенка на сончеви денови, со флип-од стакло за да се заштитат од идване отсјај.Премногу кул за (пре-) училиште мрежа-наредени кат-a-boo прозорец ви дава едноставен приказ за време на прошетка и да се дава на вашето дете со подобро струење како тие уживаат во возењето.Флип апостолки добредојдовте сигурни, спортски чевли се удобен, но понекогаш сакате нешто удобен и стилски.Флип-flop пријателски сопирачки направете го тоа едноставно да се стави на шетач во парк.

R

Избор на клиент