.

.

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани на Животната средина Пластични Шупливи Мозоци Ограда Ноктите за Слободни Дупчење Вшмукување Чаша 1 С?

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани на Животната средина Пластични Шупливи Мозоци

DEN 482.88
Залиха

Материјал : Зелена пластика (здрави, без мирис).Карактеристики : дното шупливи дизајн, брз дренажа, не е лесно да се одгледуваат бактерии; парапет дизајн, објекти не се лесно да падне.Двојно водоотпорен морон, конкавни и конвексни површината можат да бидат апсорбирани, можат да носат 10 фунти; вшмукување чаша на слузницата може да се користи после миење.Инсталација метод : вшмукување ѕид тип. 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : животната средина plastic Installation : вшмукување ѕид type Layer : 1 layer Applicable места : кујна, спална соба, bathroom Adsorption опсег : стакло, огледало, плочка, насликан на дрво заврши, матирано стакло, вештачки stone Non-adsorbable опсег : позадина, малтер ѕид, латекс ѕид, природни мермер wall Style : Едноставен и модерен.

R

Избор на клиент