.

.

Децата U-Форма четкичка за Заби за 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Вид Диносаурус Стил Моделирање четкичка за Заби за Години и Деца Мека Прирачник

Децата U-Форма четкичка за Заби за 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Вид Диносаурус Стил Моделирање

DEN 186.96
Залиха

Бебето може да се четка забите додека играте.електрична четка за заби,деца електрични четки за заби,електрична четкичка за заби за возрасни,електрична четкичка за заби за деца 8-12,електрична четка за заби замена глави,електрична четка за заби со вода flosser,електрична четка за заби носител на електрична четка за заби патување случај,електрична четка за заби деца,електрична четка за заби патување,електрична четка за заби деца 2-4,електрична четка за заби два пакет,електрична четка за заби тинејџерите,електрична четка за заби деца 1-2,преносни електрични четка за заби патување,деца електрична четка за заби возраст 2-4.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Силикон + PP Дезинфекција Метод : Измијте се со топла вода, Топлина-отпор Температура : 100°C Применливи Возраст:1-12 години Type Small(1-6 години); ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PC U-форма Четка за заби.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Тресете паста за заби пред употреба за да се обезбеди крцкањето дури и паста за заби.детска четка trolls,детска четка томас воз,мека четка за заби наежвам возрасни,електрична четка за заби мека наежвам,мека четка за заби влакната,мека четка за заби деца,мека четка за заби мала глава,мека четка за заби електрични,четка за заби патување случај,четка за заби тајмер за деца,четка за заби деца,четка за заби патување,четка за заби деца 2-4,силикони четка за заби деца,360 четка за заби деца,четка за заби тајмер за деца од 2 минути,деца четка за заби возраст 2-4,четка за заби и паста за заби сет.Тоа може да се чистат забите од сите агли и да се направи усната шуплина поздрав.паста за заби да ја предната и задната страни.【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 10-17 дена.Само исплакнете ја четката, по употреба. ✿【Се направи Бебе и Сакам Четкање】Тоа е лесно да се користи. децата четка за заби,деца електрична четка за заби,деца четка за заби рефус,деца четка за заби у форма,деца држач, четка за заби,деца четка за заби полна уста,деца мека четка,деца четка во собата,деца четки за заби на големо,деца држач, четка за заби и фармацевт,деца четка за заби носителот сет,деца четка за заби тајмер,деца четка за заби деца,деца четка за заби и паста,деца четка за заби возраст 2,деца четка за заби и куп деца мека четка за заби. ✿【Премиум Материјали】Направени од храна одделение силиконски.Четка главата може да се чистат за да сите агли, така што четкање заби станува едноставна работа. ✿【Поздрав Грижа】U-облик четка главата дизајн, 360 °Чистење на вашето бебе забите.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе Здравје.

R

Избор на клиент