.

.

Вратата се Повлече, 7.7 Инчен Дупка Растојание Гроздобер Фиока Вади, Кабинети, Гардероби за Лизгачки Вратата Балкон Врата

Вратата се Повлече, 7.7 Инчен Дупка Растојание Гроздобер Фиока Вади, Кабинети, Гардероби за Лизгачки Вратата Балкон

DEN 739.20
Залиха

Вашето семејство, пријатели и гости ќе ви се допадне овој стилски DIY стил, Европски антички дизајн, убава и исклучителна, погоден за повеќето мебел стилови.Погоден за повеќето врати и кабинети, како што се гардероби, фиока мебел, кабинети, и од страна на вратата.Ова се справи со е погодна за внатрешна и надворешна употреба и е лесно да се инсталира на сите видови на дрво.Производот содржи монтажа завртки, лесен за инсталација и отстранување, без дополнителни средства се потребни.Направени од високо‑квалитет цинк легура материјали, носат‑отпорни, и трајни, не е лесно да ' рѓа, и долг животен век.

R

Избор на клиент